Jarmark Bożonarodzeniowy w Chełmnie

Box2 Powiat chełmiński Wiadomości
fot. Pixabay

Urząd Miasta Chełmna i Chełmiński Dom Kultury organizują Jarmark Bożonarodzeniowy w ramach Wigilii Miejskiej. Wydarzenie odbędzie się 22 grudnia na Rynku Miejskim w Chełmnie w godzinach 10:00-17:00.

Wystawcy będą mogli zaprezentować asortyment o tematyce bożonarodzeniowej. Wszyscy chętni do 16 grudnia 2019 roku musieli dostarczyć Kartę Zgłoszenia do UM Chełmno. Wystawcami będą przedsiębiorcy, rolnicy i rękodzielnicy. Stoisko i ubezpieczenie będą musieli zorganizować we własnym zakresie i na własny koszt. Wystawcy z gminy Chełmno i Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu chełmińskiego będą uczestniczyć w Jarmarku nieodpłatnie. Pozostali chętni byli zobowiązani do wniesienia niewielkiej opłaty za stragan lub namiot.

REKLAMA

Na Jarmarku Bożonarodzeniowym nie wolno będzie sprzedawać artykułów pirotechnicznych. Ważne jest także, że wystawcy oferujący wyroby odzwierzęce i spożywcze muszą posiadać pozwolenie na sprzedaż takich produktów od Powiatowego Lekarza Weterynarii lub Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *