Jaka pogoda w weekend w Toruniu i powiecie?

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Ciepły i słoneczny czwartek spowodował, iż wiele osób miało nadzieję, że wiosna przyszła już na dobre. W piątek jednak było już znacznie chłodniej. A jaki będzie pod tym względem weekend?

Sobotnie przedpołudnie w powiecie toruńskim będzie chłodne i pochmurne. We wczesnych godzinach porannych termometry wskażą nie więcej, niż 4 stopnie Celsjusza. Najcieplej powinno być wczesnym popołudniem. Wówczas na termometrach będzie można dostrzec około 7 kresek na plusie.

REKLAMA

Z biegiem dnia zrobi się nieco mniej pochmurno. Od godz. 17:00 temperatura zacznie spadać i jeszcze przed południem termometry wskazać mogą temperatury poniżej zera.

Ujemna temperatura będzie towarzyszyć mieszkańcom powiatu toruńskiego do niedzielnego poranka. W najcieplejszym momencie dnia będzie w granicach ośmiu kresek na plusie. Niedzielna aura nie będzie jednak sprzyjała ruchowi i aktywności, bowiem praktycznie przez cały dzień słońce schowane będzie za chmurami.

W nocy z niedzieli na poniedziałek temperatura nie powinna spaść poniżej zera. Dobrą informacją jest to, że przez cały weekend nie musimy obawiać się opadów.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *