Jak spisały się powiatowe kluby z klasy okręgowej?

Box2 Sport Wiadomości
fot. Pixabay

W wyniku wcześniej wprowadzonych obostrzeń V liga musi trochę przyspieszyć rozgrywanie meczów. W związku z tym w środę odbyła się 25. kolejka.

Wszystkie spotkania tej kolejki zostały rozegrane jednego dnia. Nie była to najlepsza seria gier w wykonaniu klubów z powiatu toruńskiego.

REKLAMA

Jedynie Mustangowi Ostaszewo udało się zdobyć trzy punkty. Drużyna z gminy Łysomice pokonała u siebie Olimpię II Grudziądz 2:1. Po tym zwycięstwie Mustang ma na swoim koncie 43 punkty po 20 meczach. W chwili obecnej daje to drużynie z Ostaszewa piąte miejsce, ale wszystkie drużyny, które znajdują się wyżej, mają o co najmniej jedno rozegrane spotkanie więcej.

Flisak Złotoria mierzył się na wyjeździe z zespołem z Jabłonowa Pomorskiego. Naprzód był wyraźnie lepszy i wygrał to spotkanie 3:0. Drużyna ze Złotorii ma na swoim koncie 17 punktów po 20 rozegranych meczach i zajmuje 14. pozycję w ligowej tabeli.

Elana II Toruń i Cyklon Kończewice poniosły drugie z rzędu porażki po wznowieniu rozgrywek. Torunianie ulegli u siebie Pomorzaninowi Serock 0:1, a drużyna z gminy Chełmża przegrała na wyjeździe z Unią Wąbrzeźno 2:4.

Dobrze spisująca się w ostatnim czasie Victoria Czernikowo grała na wyjeździe z liderem ligowej tabeli, Unią Solec Kujawski. Lider pokazał, że jego pozycja nie jest przypadkowa i rozbił Victorię 5:0.

Następna kolejka rozpocznie się już w sobotę 1 maja.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *