Jak nastroje u toruńskich żużlowców? Jest nowy duch!

Box2 Sport
Fot. Fanpage KS Toruń

Trzon składu eWinner Apator Toruń przebywa właśnie na obozie szkoleniowym w Krynicy Zdroju. Gołym okiem widać, że atmosfera w zespole dopisuje.

Zawodnicy mają zaplanowane nie tylko zajęcia integracyjne, ale również szereg treningów fizycznych. To element przygotowań przedsezonowych, które mają poprawić dyspozycję żużlowców od początku sezonu. Do Krynicy pojechali: Adrian Miedziński, Tobiasz Musielak, Viktor Kulakov, Chris Holder, Igor Kopeć-Sobczyński, Kamil Marciniec, Aleks Rydlewski i Jakub Janik.

REKLAMA

Na zgrupowanie nie dotarł Jack Holder. Kiedy kibice dostrzegli jego brak na zdjęciach opublikowanych na fanpage KS Toruń, natychmiast pojawiły się pytania co jest powodem jego nieobecności.

Jacka nie ma z nami, to prawda. Przyczyną jego nieobecności są problemy z lotem. Wiadomo, mamy na świecie zagrożenie koronowirusem – wyjaśnia Tomasz Bajerski, trener eWinner Apator Toruń.

Ze źródeł zbliżonych do klubu dowiadujemy się, że atmosfera w zespole jest diametralnie różna od tej, która panowała rok temu o tej samej porze. Czy lepszy klimat w zespole przełoży się na wyniki na torze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *