Idealnie, by zamieszkać. Osiedla Oaza w Lubiczu Górnym i Przystań – Stawki w Toruniu

Materiały partnera Wiadomości
Fot. nadesłane

Nowoczesna stylistyka, zieleń, udogodnienia dla dzieci i seniorów, funkcjonalne rozkłady pomieszczeń, dogodna lokalizacja. To atuty inwestycji deweloperskich firmy Fasterm Budownictwo. Finiszuje realizacja Osiedla Oaza w Lubiczu Górnym, a rozpoczyna się budowa osiedla Przystań – Stawki w Toruniu. Sprawdzamy, czym wyróżniają się te inwestycje.

Firma Fasterm Budownictwo działa na rynku inwestycji budowlanych od 2004 r. 16-letnie doświadczenie zespół zbudował realizując ponad 100 różnych zleceń. Podejmowanie wyzwań nie byłoby możliwe bez wykwalifikowanej kadry inżynieryjno-technologicznej i własnego parku maszynowego. Do tej pory firma Fasterm Budownictwo realizowała m.in. rozbudowę szpitala Citomed, generalny remont w Okręgowej Izbie Lekarskiej czy inwestycje wielorodzinne dla spółdzielni mieszkaniowych w Toruniu.

REKLAMA

Od 2013 r. zajmujemy się także działalnością deweloperską. Naszą pierwszą inwestycją było osiedle w Brzozówce pod Toruniem. To była duża, kilkuetapowa inwestycja. Kolejną realizacją było Osiedle Lawendowe w Toruniu. Teraz finiszujemy z Osiedlem Oaza Lubicz w Lubiczu Górnym – wyjaśnia Beata Mika-Orłowska, spec. ds. sprzedaży i marketingu w firmie Fasterm Budownictwo.

Wszystkie mieszkania z I i II etapu na lubickim osiedlu już się sprzedały. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę atuty inwestycji. Pierwsze tak nowoczesne osiedle w Lubiczu Górnym składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych przy ul. Handlowej. Takie położenie gwarantuje komfortowy dojazd zarówno z Torunia, jak i z autostrady A1. Co więcej, osiedle zlokalizowane jest w samym centrum Lubicza Górnego w pobliżu galerii handlowej, amfiteatru, przystanku autobusowego, szkoły. Budynki wyposażono w windy i parkingi podziemne. Dla najmłodszych mieszkańców zostanie przygotowany plac zabaw. Mieszkania posiadają duże balkony lub przestrzenne tarasy. Nowoczesna stylistyka budynków nawiązuje do modnego stylu loftowego.

Osiedle Oaza Lubicz możemy uznać za sprzedane – informuje Beata Mika-Orłowska. – Dla klientów, którzy nie znaleźli swojego wymarzonego mieszkania w Oazie Lubicz mamy jednak dobrą wiadomość. Nie zwalniamy tempa i już na przełomie roku ruszamy z realizacją nowej inwestycji.

Mowa o osiedlu Przystań – Stawki, zlokalizowanym przy ul. Włocławskiej 33 w Toruniu przy zbiegu głównych szlaków komunikacyjnych i nowego mostu. Znajdą się na nim cztery domy szeregowe oraz budynek wielorodzinny. Domy o powierzchni ok. 125 m2 będą składać się z 4 pokoi, garażu i ogródka. Natomiast w bloku znajdą się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2- oraz 3-pokojowe o powierzchni od 26 m2 do 55 m2. Wykonawca do sprzedaży zaoferuje także jedno duże mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70 m2. Dlaczego warto zainwestować w nieruchomość na osiedlu Przystani – Stawki?

Największym atutem tej inwestycji jest lokalizacja – bliskość szkół, sklepów, restauracji, miejskich parków i obiektów rekreacyjnych, m.in. aquaparku. Stworzymy tu przestrzeń pełną zieleni, co pozwoli odpocząć od miejskiego zgiełku. To będzie kameralne, zamknięte osiedle, więc mieszkańcy będą czuli się tutaj przytulnie i bezpiecznie. Lokatorzy będą mogli korzystać z wind, komórek lokatorskich, parkingów podziemnych – zachęca Beata Mika-Orłowska.

Do tego trzeba dodać wysoki standard mieszkań, kącik rekreacyjny dla dzieci i podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Idealne miejsce do zamieszkania? Na to wygląda.

  • Sprzedaż mieszkań: Beata Mika-Orłowska
  • Tel.: 512 601 114
  • www.przystan-stawki.pl
  • www.fasterm.pl

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *