Gwiazda kina odwiedziła Chełmno

Box2 Powiat chełmiński
Fot. nadesłane

Pod koniec marca z mieszkańcami Chełmna spotkał się Daniel Olbrychski. Aktor przyjechał do miasta na zaproszenie Jacka Kordowskiego, dyrektora Zespołu Szkół w Chełmnie.

– Spotkanie było bardzo udane – mówi organizator wydarzenia. – Sala Kinoteatru „Rondo” wypełniona była po brzegi. Jak podkreślił aktor, zrobiło to na nim duże wrażenie. Publiczność zaś zachwycona była jego występem.

REKLAMA

W drugiej części spotkania mieszkańcy Chełmna mogli zadawać artyście pytania. Nie brakowało tych o dorobek zawodowy i najciekawsze role. Aktor chętnie także dzielił się z publicznością anegdotkami, a na sam koniec pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

– Uczestnicy spotkania już dopytują, kiedy zorganizujemy kolejne – dodaje Jacek Kordowski. – Bardzo mnie cieszy fakt, że inicjatywa ta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.

W planach dyrektora jest zaproszenie do Chełmna łącznie trzech byłych i obecnego prezydenta RP. Aktualnie trwają rozmowy z Aleksandrem Kwaśniewskim i jego małżonką. O spotkanie z byłą Pierwszą Damą szczególnie zabiegają mieszkanki miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *