Groźny wypadek pod Toruniem. Kierowca audi trafił do szpitala

112 Box2 Łubianka Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Dziś ok. godz. 8 w Dębinach (gmina Łubianka) między Łubianką a Unisławiem doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Jakie były okoliczności tego zdarzenia?

Do tego zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 8 na drodze wojewódzkiej nr 553 w Dębinach (gmina Łubianka) pomiędzy Łubianką a Unisławiem.

REKLAMA

– 37-letnia kierująca fordem focusem jadąc w kierunku Torunia, podjęła manewr skrętu w lewo – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – W tym czasie z przeciwka nadjechał 24-latek pojazdem marki Audi. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doszło do zderzenia. W wyniku tego mężczyzna kierujący audi uderzył w słup i bariery ochronne. Jego obrażenia były na tyle poważne, że trafił do szpitala.

Droga w tym miejscu była przez ok. dwie godziny zablokowana. Policjanci z toruńskiej drogówki zabezpieczali na miejscu ślady i dowody zdarzenia oraz kierowali innych zmotoryzowanych na objazdy. Okoliczności wypadku będą ustalać policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *