Grand Prix Województwa w biegach. Można już zgłaszać zawody

Box2 Sport Województwo
Fot. Łukasz Piecyk (ilustracyjne)

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza organizatorów biegów długodystansowych do ubiegania się o włączenie ich do cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2020. 

O ostatecznym wyborze imprez, które zostaną zaliczone do mistrzostw, zadecydują takie kryteria jak dystans biegu, który musi zmieścić się w przedziale od 10 km do półmaratonu, a także termin planowanych zawodów, które powinny odbywać się w sobotę, niedzielę lub inne dni wolne od pracy. Wzięte pod uwagę zostaną także równomierne rozłożenie terytorialne planowanych biegów, opinie zawodników o imprezach organizowanych w latach poprzednich, atrakcje dodatkowe, związane z biegiem oraz jak najniższa wysokość opłaty startowej.

REKLAMA

Od organizatorów biegów oczekiwane są także zniżki, dla osób, które ukończyły poprzednie edycje Grand Prix. Dla zawodników, którym udało się to w 2019 roku – 5 zł, zaś dla tych, którzy zrobili to także w 2018 – 10 zł.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 grudnia, pod adresem mailowym stowarzyszenie.zdrowozabiegani@gmail.com. Wymagane jest załączenie deklaracji udzielenia zniżki zawodnikom, o których mowa wyżej oraz podanie proponowanej daty zawodów. 

Harmonogram Grand Prix 2020 poznamy jeszcze w tym roku. Realizatorem projektu w imieniu samorządu województwa jest Stowarzyszenie Zdrowo Zabiegani.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *