Gorączka sobotniej nocy w Czernikowie

Box2 Czernikowo Wiadomości

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Wszystkie sztaby od kilku tygodni przygotowują się, organizując WOŚP-owe wydarzenia i zbierając przedmioty na licytacje. Czernikowo w tym roku także zagra dla WOŚP. Pierwszej imprezy towarzyszącej możemy spodziewać się już w sobotę 11 stycznia.

Sztab Czernikowo planuje wiele atrakcji, a jedną z nich będzie bal WOŚP. Zostanie on zorganizowany przed niedzielnym Finałem, 11 stycznia. Charytatywny bal karnawałowy odbędzie się pod nazwą “Gorączka sobotniej nocy”. Uczestnicy będą mieli okazję potańczyć do znanych przebojów lat 60., 70., 80. i 90. Gorącym rytmom będzie towarzyszyło swojskie menu i dodatkowe niespodzianki. W trakcie imprezy tradycyjnie odbędą się także licytacje, z których dochód zostanie w całości przekazany na konto WOŚP. Zbiórka dla Wielkiej Orkiestry zostanie także wsparta kwotą, którą uda się uzyskać z wejściówek na bal.

REKLAMA

Impreza odbędzie się w świetlicy wiejskiej. Jej start planowany jest na godzinę 19:00. Organizatorzy dodają, że mile widziane będą stroje, odwołujące się do klasycznego filmu “Gorączka sobotniej nocy”.

28. Finał WOŚP w Czernikowie to nie tylko bal. Wsie, które przyłączyły się do organizacji gminnych wydarzeń to Makowiska, Mazowsze, Osówka, Steklin i Czernikowo. Na kilka dni przed wielkim Finałem będzie można zakupić ciasta i smakołyki, wziąć udział w zumbie dla dorosłych, warsztatach tanecznych czy turniejach sportowych. Planowane są loterie fantowe, a także występy artystyczne dzieci i młodzieży. 12 stycznia obok tradycyjnych kwest ulicznych do WOŚP-owych puszek, odbędą się także koncerty, występy muzyczne i licytacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *