GOK w Unisławiu przyłączył się do Szlachetnej Paczki

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay

Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu postanowił wesprzeć trzy potrzebujące rodziny. W tym celu zorganizowana została zbiórka darów w ramach akcji “Szlachetna Paczka”. Każdy mieszkaniec gminy może przyłączyć się do charytatywnego wydarzenia.

Akcja “Szlachetna Paczka” organizowana jest co roku, aby w okresie przedświątecznym wesprzeć potrzebujące rodziny. Polega na zgromadzeniu przez darczyńców najpotrzebniejszych darów. Potrzeby rodzin określają pracujący z nimi wolontariusze. Takim darczyńcą w tym roku został Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu. Placówka postanowiła wesprzeć w ramach “Szlachetnej Paczki” samotną matkę z dwójką małych dzieci, samotną matkę z trójką chorych dzieci i starsze małżeństwo.

REKLAMA

Teraz trwa kompletowanie świątecznych paczek dla rodzin. Wszyscy chętni mieszkańcy gminy mogą się przyłączyć do zbiórki darów. GOK w Unisławiu zbiera takie produkty, jak: suchą żywność, artykuły higieniczne, pampersy rozmiar 5, książki, krzyżówki, filmy przygodowe na DVD, zabawki, środki chemiczne (m.in. proszki, płyny do naczyń, płyny do płukania) oraz artykuły papiernicze. Dary można przynosić do 10 grudnia do siedziby GOK-u.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *