Gmina Unisław. Ruszył nabór na bezpłatne warsztaty fotograficzne

Box2 Wiadomości

Urząd Gminy Unisław zaprasza mieszkańców do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych. Realizowane będą one w ramach projektu pn. “Aktywizacja osób dorosłych w ramach ośrodków edukacji LOWE”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Warsztaty dedykowane są dorosłym mieszkańcom gminy Unisław, którzy interesują się fotografią i chcą nauczyć się, jak lepiej robić zdjęcia. Warsztaty będą obejmować 20 godzin stacjonarnych zajęć dydaktycznych, obejmujących zagadnienia teoretyczne i ćwiczenia praktyczne w postaci pracy studyjnej i plenerowej. Będzie się można na nich także nauczyć, jak wykorzystać do tworzenia zdjęć potencjał własnego telefonu.

REKLAMA

Zagadnienia, które poruszone zostaną na warsztatach, będą obejmować m.in. zasady dobierania kompozycji, szukania światła, podstawowej obróbki zdjęć, błędów, których trzeba unikać oraz wskazówek do fotografowania pleneru, osób, produktów.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w warsztatach? Wystarczy zgłosić swoją chęć udziału w dniach 26 lipca – 2 sierpnia osobiście w Urzędzie Gminy Unisław lub na adres e-mail: anna.musial@unislaw.pl.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *