Gmina Obrowo. Tak wyglądał 29. Finał WOŚP

Box2 Obrowo
fot. nadesłane

Ponad 34 tys. zł udało się zebrać w czasie 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Obrowo. Kwota jeszcze wzrośnie, bo doliczyć trzeba będzie kwoty z kolejnych wpłat z licytacji i eSkarbonek. Wszystkie trzy sztaby na terenie gminy jak zwykle się spisały, ale przede wszystkim – nie zawiedli mieszkańcy.

Na aukcjach znaleźć można było wiele przedmiotów. Pojawiły się kosmetyki, rękodzieło, obrazy, książki, karnety do salonów urody, wypieki, ozdobne poduszki z logo WOŚP ale i… przejażdżka traktorem czy fiatem 126p. Trzy zestawy piśmiennicze oraz trzy wyjątkowe kalendarze, przygotowane przez Magdalenę Majewską i Krzysztofa Majewskiego specjalnie z myślą o WOŚP, przekazał sam wójt gminy Andrzej Wieczyński. 

REKLAMA

Sztaby w Dobrzejewicach, Osieku nad Wisłą i w Obrowie, według stanu na 31 stycznia zebrały łącznie ponad 34 tys. zł.

Największą cenę na aukcji osiągnął komplet dwóch poduszek z logo WOŚP, przygotowany przez wspomnianych wcześniej artystów – Magdalenę Majewską i Krzysztofa Majewskiego. Kompletów było pięć i łącznie zasiliły konto WOŚP kwota ponad 2,5 tys. zł. Z kolei zestaw piśmienniczy przekazany przez wójta sprzedano za kwotę 430 zł. Zainteresowaniem cieszyły się też domowe torty – jeden z nich wylicytowano za 350 zł.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *