Gmina Obrowo gra z Orkiestrą. Na licytację trafił wyjątkowy kalendarz

Box2 Obrowo
fot. UG Obrowo

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za pasem. Przygotowania trwają, a w międzyczasie zbierane są przedmioty na licytację. Wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński przekazał na granie z Orkiestrą wyjątkowy kalendarz na 2021 r.

Kalendarz przygotowany został przez Magdę Majewską i Krzysztofa Majewskiego z Zawał. Fotograficy ukazali na nim gminę Obrowo w różnych wydaniach – od panoramicznych krajobrazów po przyrodnicze detale. To, co w kalendarzu wyjątkowe, to fakt, że powstały tylko trzy egzemplarze, dla sztabów WOŚP w Obrowie, Osieku nad Wisłą i Dobrzejewicach. Będzie można je zakupić na aukcjach internetowych.

REKLAMA

– Z wielką przyjemnością przekazuję ten wyjątkowy kalendarz dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kalendarz przekazuję też z dumą, ponieważ po pierwsze, pokazuje piękno naszej gminy oraz po drugie, został przygotowany przez artystów, którzy są jej mieszkańcami. Nasza gmina co rok aktywnie włącza się w pomoc Orkiestrze, nie inaczej będzie i teraz. Rok temu zebraliśmy aż 59 tys. zł, co wspaniale świadczy o naszych mieszkańcach – mówi wójt gminy Andrzej Wieczyński.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *