Gmina Łysomice zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące transportu

Box2 Łysomice Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Wójt gminy Łysomice wspólnie ze spółką Arriva organizuje konsultacje społeczne dotyczące transportu publicznego na terenie gminy i poza jej granicami. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (17 grudnia) o godz. 17 w sali teatralnej Szkoły Podstawowej w Łysomicach.

– Docierają do nas informacje od mieszkańców związane z potrzebą przejazdu lub reorganizacją transportu publicznego, który w gminie już funkcjonuje – informuje Bożena Stempska, sekretarz gminy. – Wychodząc im naprzeciw, organizujemy konsultacje społeczne, podczas których przedstawiciele Arrivy będą mogli zapoznać się z wnioskami, argumentami i pomysłami mieszkańców.

REKLAMA

W trakcie spotkania omówiona zostanie także rentowność połączeń prowadzonych na terenie gminy Łysomice oraz zmiany, które spółka planuje wprowadzić od przyszłego roku.

– Zależy nam, by poznać oczekiwania mieszkańców związane z transportem publicznym na naszym terenie i poza granicami gminy – dodaje Magdalena Kwaśniewska z UG Łysomice. – Chcemy, by ze spotkania tego korzyści płynęły obustronnie – zarówno dla spółki, jak i naszych mieszkańców.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *