Gmina Lubicz. Mama trójki dzieci walczy z rakiem

Box1 Lubicz Wiadomości
fot. zrzutka.pl

Około 3 lata temu u pani Ewy, mamy trójki dzieci z gminy Lubicz, zdiagnozowano nowotwór złośliwy piersi w IV stopniu zaawansowania.

Po wyniszczającej chemioterapii, konsultacjach i badaniach wydawało się, że sytuacja się poprawiła, nowotwór wycofał się z wątroby, a po guzie w piersi pozostał malutki ślad.

REKLAMA

Sytuacja jednak ponownie pogorszyła się w lutym b.r.

– Wynik badania kontrolnego ściął nas wszystkich z nóg i złamał serca – nowotwór powrócił i tym razem zaatakował CAŁĄ wątrobę. W wyniku PET guzy nawet nie są policzalne… Po chwili załamania Ewka ponownie stanęła do walki, silniejsza o doświadczenia minionych lat. W dobie pandemii dostęp do specjalistów jest utrudniony, jednak i tak Ewka działa na wielu płaszczyznach. Potrzebuje wzmocnić organizm specjalną dietą oraz suplementami, aby był w stanie poradzić sobie z chemioterapią, którą przyjmuje od dwóch tygodni i będzie przyjmowała tak długo jak będzie działać – czytamy na stronie zrzutka.pl.

Pojawiła się jednak szansa, aby obecne leczenie wesprzeć aminokwasami i enzymami pozyskiwanymi z komórek macierzystych, która przynosi wspaniałe efekty u osób o podobnym profilu choroby. Na to jednak potrzebne są duże pieniądze.

Zbiórkę dla mieszkanki gminy Lubicz, której próg ustalono na 100 tys. złotych, możecie wesprzeć TUTAJ. Na facebooku istnieje także grupa z licytacjami, z których dochód przeznaczony jest na wsparcie pani Ewy. Udział w licytacjach możecie wziąć TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.