Gmina Łubianka walczy o podwórko Nivea

Łubianka Wiadomości

Gmina Łubianka walczy o podwórko Nivea, dla którego przygotowano lokalizację w Gminnym Parku Kultury. BCK zachęca do zgłoszeń wszystkie dzieci, które chciałyby pomóc w przygotowaniu filmiku konkursowego.

20 zwycięzców akcji otrzyma od Nivea modułowy plac zabaw z różnymi możliwościami konfiguracji. Place zabaw o powierzchni min. 400 m będą składać się m.in. z kubików wspinaczkowych, trampolin, huśtawek, karuzeli, piaskownic i zjeżdżalni. Pierwszą drogą do wygranej jest przygotowanie do 15 maja filmiku lub prezentacji, pokazujących, dlaczego dana gmina powinna zwyciężyć. Jury wybierze w ten sposób 5 najlepszych lokalizacji.

REKLAMA

– Filmik będziemy tworzyć razem z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. Już teraz chcielibyśmy zachęcić do zgłaszania się wszystkie dzieci, chętne, by pomóc w przygotowaniu konkursowego filmu – mówi Danuta Kwiatkowska, dyrektorka BCK w Łubiance.

Kolejną możliwością będzie głosowanie internautów, zaplanowane od 24 maja. W ten sposób wybranych zostanie kolejnych 15 lokalizacji.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *