Gmina Czernikowo w żałobie. Znamy szczegóły wypadku w Obrowie [NOWE INFORMACJE]

112 Box2 Chełmża Czernikowo Gmina Chełmża Łubianka Lubicz Łysomice Obrowo Wiadomości Zławieś Wielka
fot. Łukasz Piecyk, zdjęcie ilustracyjne

Dziś krótko po północy doszło do tragicznego wypadku w Obrowie. Niewielką corsą jechało aż siedem osób. Nagle auto na łuku drogi wpadło w poślizg. Na miejscu zginął 32-letni kierowca i pasażer. Dwóch 16-latków trafiło do toruńskich szpitali, poszukiwany 29-latek do aresztu, a kolejny 32-latek do izby wytrzeźwień z ponad dwoma promilami alkoholu.

O nocnym wypadku jest głośno w gminie Czernikowo. Samochodem jechali właśnie mieszkańcy tej gminy m.in. mieszkańcy miejscowości Liciszewy i z Czernikowa. Do zdarzenia doszło kilka minut po północy. – Cała gmina Czernikowo jest w żałobie – mówi jedna z mieszkanek Czernikowa.

REKLAMA

– Kierujący oplem corsą, jadąc z Czernikowa w kierunku Torunia, w Obrowie na wysokości stacji paliw najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze wpadł w poślizg na łuku drogi i stracił panowanie nad pojazdem – mówi Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji.

Wypadek w Obrowie. Jest relacja policji [ZDJĘCIA]

Ok. 100 metrów za zjazdem do stacji paliw w Obrowie auto dachowało. Wylądowało w rowie. Na miejscu zginął 32-letni kierowca i pasażer. Obrażenia pasażera były tak poważne, że policjanci wciąż ustalają jego tożsamość. Niewielką corsą podróżowało aż siedmiu pasażerów!

Dwóch poszkodowanych 16-latków trafiło do toruńskich szpitali. Samochodem jechał też 29-latek poszukiwany przez policjantów. Trafił prosto do aresztu. Autem podróżował też 32-latek. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Miał ponad dwa promile alkoholu.

– Nie wiadomo, czy wracali do domu z imprezy, czy jechali dalej pić – mówi jedna z mieszkanek Czernikowa. – Kto o północy wozi samochodem 16-latków?!

Wkrótce więcej informacji.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

13 thoughts on “Gmina Czernikowo w żałobie. Znamy szczegóły wypadku w Obrowie [NOWE INFORMACJE]

 1. Bardzo dobrze trochę gimbusów mniej, zasłużyli na co zapracowali. łamiąc wszystkie zasady zarówno społeczne i te o zasadach poruszania się na drodze. Największa rozpacz to tatuś i mamunia tych małoletnich jak zawsze. Róbta co chceta – a później – żałoba! W ogóle nie jest mi żal. nie mam współczucia. Większość tego pokolenia tak skończy bo w większości są głupsi od baranów, wytłuką sie na drogach, albo potrują dopalaczami, czy tez gorzałką na metanolu za 5zł. Kolejny dzień z życia pod toruńskiej wsi. Dla niektórych był ostatni na szczęście. Nie rozpaczajcie nie ma potrzeby naprawdę

  1. Nie rozumiem twojego rozumowania serio. Dla mnie każde życie jest cenne i każdego szkoda. Mało w tobie współczucia

  2. W takim zjebanym kraju żyjemy gościuniu a ta Patologia.. lewe Szlugi, alkohol i używki to
   myslisz ze co?! To oni u samej góry to
   wszystko tworzą hehe TAKI MAMY KLIMAT 😎
   WIĘC Kurwa swoje złote myśli i NIEwzruszenie wiesz gdzie sobie schowaj (…) hej

  3. Zgadzam się też nie jest mi żal. Pijani w siedmiu?!!!brak wyobraźni. 16latkowie A gdzie rodzice?tragedia to jest jak ktoś zginie w wypadku trzeźwy zostawi rodziny.A tu tu nikt nikogo siła nie zmusił by pili i jeździli!!!!
   I co jaką kara?W zawiasach albo grzywna ….I za kilka dni znowu będą robić to samo!!!!

 2. Jestem tego samego zdania co “Wybitnie Niewzruszony” powiem tak… w 100% się z Tobą zgodę . Tak dodając od siebie jeżeli wśród tych 7 osób znajdowali się również niepełnoletni to gdzie do chuja wafla ja się pytam ich rodzice ? Każdy normalny człowiek w ich wieku już dawno śpi , żeby rano wstać na autobus do szkoły…. Jest jak jest nie ma co ukrywać każdy wie… gdzie w ogóle mózg ? wpierdolić się jak dzikie świnie w 7 do kurwa pudełka po zapałkch gdzie strefa zgniotu jest metr za bagażnikiem… także jak coś się stanie to dopiero “ola boga” szkoda chłopaków , mieli tyle przed sobą… itp itd… a pierdolić to jak się nie ogarną co niektórzy to tak jak autor powyższego komentarzu napisał wytłuką się sami… Mimo wszystko jestem pewien że jeżeli nie zapierdalaliby to dojechaliby do celu

 3. Wypadek ok. ale o tej godz. jest północ , dwóch nastolatków – 16 lat , jest środek tygodnia , a gdzie są rodzice .
  Czemu dzieci nie są w domu o tej porze ? . Teraz tylko płacz , mój syn , jak on nie był i był .
  … bezstresowy wychowanie i brak zainteresowania dziećmi …

 4. To się nazywa selekcja naturalna chociaż reszcie tych cweli udało się spier..ić kostusze to mam nadzieje że ona jeszcze upomni się o ich życie bo sami na to ciężko pracują i wiem co mówię. Współczuć to ja będę zawsze porządnym ludziom i takim zawsze pomogę.

 5. Tacy ludzie zagrażają tylko tym którzy jadą prawidłowo.. Sami sobie zasłużyli na taki los na szczęście żadne osoby trzecie nie zginęły..

 6. Ci debile, patologia czy jak inaczej wymieniacie mieli rodziny, matki….. Napewno miło czyta się takie komentarze….. Tak to prawda, pod wpływem alkoholu, prędkość duża….. Ale żadnego z was to nie upoważnia do pisania takich tekstów….. Byli młodzi całe życie przed nimi, ale dla was to,, tylko patologia,, a kto z was nie wypił, nie był młody, głupot nie robił….. Ale widzi się tylko u kogoś nie u siebie! Ja nie usprawiedliwiam tych chłopaków, ponieśli najgorsza z kar….. Zbędne wasze komentarze….. Nie rozumiem tego, jak można pisać takie życzy…. Brak słów…..

 7. Andriu będę o tobie zawsze pamiętać, może jakbyś nie jechał tak szybko to wyszlibyśmy z tego wszystkiego cało 🙁 [*]

 8. Mieszkam w Czernikowie i znam sytuację w tej gminie. Moim zdaniem jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych, jak nie najniebezpieczniejsza gmina w Polsce. Dochodzi często do wypadków, pobić. Tragedia. Aż strach się bać. Wrogiem może być każdy, nawet sąsiad. Dzieciak jednego z moich sąsiadów zabił jadąc autem człowieka. Chociaż policja się tym zainteresowała, to i tak ci sąsiedzi próbowali utrudnić prowadzenie dochodzenia. Współczuję rodzinom tych dzieciaków. Ale z drugiej strony nikt z rodziców się nie interesował gdzie są ich pociechy. Dziwne. Mam w planach wyprowadzkę z Czernikowa, na razie tu mieszkam. Ale to tylko kwestia czasu. Nie ma tu przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *