Gmina Czernikowo. Masz sposób na łatwą segregację odpadów? Weź udział w konkursie

Box2 Czernikowo Wiadomości

Biuro ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Urzędzie Gminy Czernikowo zachęca pełnoletnich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym pn. “Segreguję – inspiruję”. Prace można zgłaszać jeszcze tylko przez trzy dni.

Celem ekologicznego konkursu “Segreguję – inspiruję” jest pokazanie, że segregacja odpadów w warunkach domowych nie jest trudna. Co zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy wykonać fotografię, przedstawiającą rozwiązanie, dzięki któremu domownicy mogą w łatwy sposób segregować śmieci, podlegające selektywnej zbiórce, czyli papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne czy bioodpady. Fotografia musi być czytelna i samodzielnie wykonana przez uczestnika konkursu. Konkurs skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców gminy Czernikowo. Prace będą oceniane przez komisję konkursową pod względem zgodności z tematem, edukacji najmłodszych w zakresie segregacji odpadów, dopasowania rozwiązań segregacji do małych powierzchni, a także estetyki i kreatywności.

REKLAMA

Zdjęcia należy wysłać na adres: info@czernikowo.pl w terminie do 23 lipca. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 lipca. Zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Więcej informacji tutaj.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *