Gmina Chełmża: złodziej ukradł Ursusa. Zarejestrowała go kamera

112 Box2 Gmina Chełmża Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk (ilustracyjne)

Policjanci z komisariatu w Chełmży proszą o pilny kontakt osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy kradzieży lub miejsca, w którym znajduje się skradziony ciągnik rolniczy marki Ursus wra z naczepą. Moment kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu.

Do zdarzenia doszło 31 października godz. 23.30 w Nawrze (gmina Chełmża) na terenie jednej z firm produkcyjnych. Skradziony pojazd to ciągnik rolniczy marki Ursus C385 o numerach rejestracyjnych TOA 278V, wyprodukowany w 1978 roku. Jest koloru czerwono-zielonego. Do pojazdu przyłączona była zielona przyczepa transportowa. Kamera monitoringu znajdująca się w tej firmie zarejestrowała moment kradzieży pojazdu.

REKLAMA

Zarówno ciągnik, jak i przyczepa, posiadają uszkodzenia, rysy, wgniecenia i ślady korozji. Osoby, które zauważyły w swoim otoczeniu ciągnik rolniczy odpowiadający temu opisowi lub posiadają istotne informacje na temat pojazdu lub wskazujące na sprawcę tego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny z policją w Chełmży, tel. 47 754 42 36 lub 47 754 42 00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.