Gmina Chełmża zagra z WOŚP

Box2 Gmina Chełmża Wiadomości
fot. Szkoła Podstawowa Kończewice

W niedzielę 12 stycznia odbędzie się długo wyczekiwany Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ogólnopolskie działania charytatywne zostaną wsparte również w gminie Chełmża. Pierwsze inicjatywy rozpoczną się już jutro.

W piątek 10 stycznia w Szkole Podstawowej w Kończewicach odbędzie się bal przebierańców dla przedszkolaków i najmłodszych uczniów. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich zaserwują własnoręcznie wypieczone pączki. Temu, kto trafi na specjalnego pączka z niespodzianką, przypadnie w udziale tytuł Królowej lub Króla Balu. Na imprezie zostanie także zorganizowana loteria fantowa.

REKLAMA

12 stycznia, w dzień 28. Finału WOŚP, od godziny 16:00 w Szkole Podstawowej w Głuchowie planowane są występy artystyczne, przygotowane przez uczniów placówki. Nie zabraknie licznych licytacji, z których dochód w całości trafi na konto WOŚP. Będzie można wylicytować między innymi miniaturkę zabytkowej, chełmżyńskiej wieży ciśnień czy atrakcyjne vouchery.

Liczymy, że frekwencja uczestników kolejnego już wielkiego grania z WOŚP w gminie Chełmża dopisze i będziemy się wspólnie dobrze bawić – mówiła Mirosława Pawlikowska, szefowa sztabu WOŚP w Kończewicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *