Gmina Chełmża. Te grunty można wydzierżawić pod uprawy polowe

Box2 Gmina Chełmża Wiadomości
fot. Pixabay.com

Gmina Chełmża opublikowała wykaz działek do oddania w dzierżawę pod uprawy polowe. To pięć nieruchomości w miejscowościach Dziemiony, Bielczyny i Grzegorz.

Pełny wykaz można znaleźć w biuletynie informacji publicznej gminy Chełmża. To nieruchomości przeznaczone do oddania w dzierżawę, które można wykorzystać pod uprawy rolne.

REKLAMA

Dwie działki znajdują się w miejscowości Dziemiony. Jedna z nich ma 4 ha (roczny czynsz i cena wywoławcza to 3558 zł), druga – 0,33 ha (387 zł).

W Bielczynach też są dwie nieruchomości: o powierzchni 0,26 ha (305 zł) i 0,25 ha (222 zł). Kolejna działka jest położona w Grzegorzu – 0,27 ha (316 zł).

Działki mają zostać oddane w dzierżawę na okres do pięciu lat. Wszystkie są przeznaczone pod uprawy polowe. Czynsz za dzierżawę będzie płatny w czterech ratach: do 15 marca, 15 maja, 15 września i 15 listopada.

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Chełmża: ul. Wodna 2, tel. 56 675 60 76 lub 77.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *