Gmina Chełmża sprzedaje trzy atrakcyjne grunty. Co może tam powstać?

Box2 Gmina Chełmża
fot. strona facebookowa gminy Chełmża

Bocień i Dziemiony – to dwie miejscowości, w których pod młotek pójdą trzy gminne grunty. Dwa z nich będzie można wykorzystać pod uprawy rolne. Trzeci pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.

Czasu na zapoznanie się z tą ofertą inwestycyjną gminy Chełmża jest jeszcze sporo. Przetargi na te trzy grunty odbędą się 9 stycznia w Urzędzie Gminy Chełmża przy ul. Wodnej 2. Wadia – niezbędne do udziału w przetargach – należy jednak uiścić nieco wcześniej. Do 2 stycznia.

REKLAMA

Pod młotek idzie grunt o powierzchni 0,64 ha w Bocieniu. To teren rolny o przewadze gruntów ornych. Cena wywoławcza to 34 tys. zł.

Takie samo przeznaczenie ma kolejna działka – o powierzchni 4 ha. Tym razem w miejscowości Dziemiony. Licytacja zacznie się od 215 tys. zł.

W tej samej miejscowości gmina Chełmża sprzedaje także 0,33-hektarową działkę. Cena wywoławcza to 27 tys. zł. Można ją wykorzystać pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *