Gmina Chełmża. Ruszyła akcja „Zdrowo – pieszo i rowerowo”

Box2 Gmina Chełmża Sport Wiadomości
fot. ilustracyjne / Pixabay

W związku z tym, że nadeszła wiosna (no może akurat ten tydzień tego nie pokazuje), w gminie Chełmża wystartowała akcja „Zdrowo – pieszo i rowerowo”.

– Nadeszła wiosna, robi się coraz cieplej, czas pobudzić endorfiny. Jak bardzo aktywność rekreacyjna czy sportowa wzmaga naszą witalność, specjalnie tłumaczyć nie trzeba. Dlatego z dniem 1 kwietnia br. wystartowała gminna akcja sportowa „Zdrowo – pieszo i rowerowo” – czytamy na stronie gminy.

REKLAMA

W akcji organizowanej przez Urząd Gminy Chełmża chodzi o to, aby przejść 30 kilometrów pieszo lub przejechać 60 kilometrów na rowerze. Miejsce realizacji trasy jest dowolne, a akcja odbywa się w dniach 1-30 kwietnia 2021 roku.

Trasa nie musi zostać pokonana za jednym podejściem, ani nawet jednego dnia. Może być dzielona na odcinki i sumowana.

– W Akcji mają prawo wziąć udział osoby dorosłe pow. 18 roku życia i osoby poniżej 18 roku życia wraz z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem lub posiadające zgodę rodzica/prawnego opiekuna – czytamy w regulaminie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić i dostarczyć kartę zgłoszenia udziału. Można ją wysłać na adres mailowy: korlowska@gminachelmza.pl lub dostarczyć osobiście do BiuraObsługi Interesanta w UG Chełmża, ul. Wodna 2.

Każdy uczestnik akcji otrzyma pamiątkowy upominek. Oprócz tego wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu głównych nagród rzeczowych – sprzęt i odzież sportowa.

Regulamin i kartę zgłoszenia znajdziecie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *