Gmina Chełmża. Ruszają wakacyjne konkursy z nagrodami

Box2 Gmina Chełmża Wiadomości

Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża organizuje dwa konkursy wakacyjne. Pierwszy z nich to konkurs fotograficzny na zdjęcie w wakacyjnym kapeluszu, a drugi to konkurs na kartkę pocztową. Prace można dostarczać do końca sierpnia. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursach?

Konkurs fotograficzny pn. “Wakacje z CIK” organizowany jest przez Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża i skierowany do mieszkańców gminy Chełmża w każdym przedziale wiekowym. Przedmiotem konkursu jest zdjęcie z wakacji (lub zdjęcie o tematyce wakacyjnej), wykonane w promocyjnym kapeluszu CIK. Jeden uczestnik może zgłosić na konkurs maks. 3 zdjęcia. Należy je wysyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: cik-konkurs@wp.pl do 30 sierpnia. Do prac konkursowych należy dołączyć karty zgłoszeniowe dostępne tutaj.

REKLAMA

Konkurs pn. “Wakacyjna pocztówka” organizowany jest przez Bibliotekę Samorządową w Zelgnie i skierowany do mieszkańców gminy Chełmża, w tym czytelników gminnych bibliotek, w każdym przedziale wiekowym. Przedmiotem konkursu jest wykonanie wakacyjnej pocztówki dowolną techniką plastyczną. Pocztówkę należy wysłać na adres biblioteki w Zelgnie lub jednej z jej filii w Głuchowie, Grzywnie lub Skąpem – nie później niż do 30 sierpnia. Jednocześnie dane osobowe uczestnika konkursu oraz miejsce nadania pocztówki należy wysłać w wiadomości mailowej na jeden z adresów e-mail bibliotek. Każdy uczestnik może przesłać maks. 3 pocztówki,  które wezmą udział w losowaniu 3 nagród głównych.

Ogłoszenie wyników w obu konkursach przewidziane jest na wrzesień. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *