Gmina Chełmża. Przewodniczące KGW spotkały się w Głuchowie

Box2 Gmina Chełmża
fot. UGCh

Przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Chełmża spotkały się w Głuchowie, by rozmawiać o możliwościach działania. Mówiono m.in. o ustawie o Kołach Gospodyń Wiejskich, akcji “Szczepimy się z KGW” oraz możliwościach finansowania działań Kół.

Gospodyniami spotkania były panie z KGW w Głuchowie. Była to też okazja do pożegnania ustępującej ze stanowiska przewodniczącej tutejszego Koła Marii Kucharzewskiej. W spotkaniu uczestniczyli także liczni goście. Byli reprezentanci gminy – zastępca wójta Kazimierz Bober, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Chełmża Stanisława Stasieczek, radne Żaneta Talarek i Katarzyna Lewandowska, a także sekretarz gminy Ewa Pudo. Pojawiła się też dyrektorka biura poselskiego wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anny Gembickiej, Magdalena Nowak. Spotkanie poprowadziła pełnomocnik ds. organizacji pozarządowych UGCh Katarzyna Orłowska.

REKLAMA

– Spotkanie merytoryczne, po części i uroczyste, z głosami dyskusji i wymiany dotychczasowych doświadczeń przez panie z gminnych KGW – czytamy w mediach społecznościowych gminy Chełmża.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *