Gmina Chełmża: niedługo druga wycieczka rowerowa. Trwają zapisy

Box1 Gmina Chełmża Wiadomości
fot. Pixabay (ilustracyjne)

Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą już się przygotować do kolejnej wycieczki rowerowej po gminie Chełmża. Odbędzie się ona w niedzielę 22 maja.

Wycieczki mają charakter zadaniowy – na trasie każdej z nich uczestnicy odgadują zagadki związane ze wskazanymi miejscami i atrakcjami położonymi na obszarze gminy. Konkurs ma charakter drużynowy. Drużyna może liczyć 2-4 osoby. Zaangażowani uczestnicy zdobywają punkty, a dla najlepszej drużyny przeznaczony jest pamiątkowy puchar.

REKLAMA

Trasa najbliższej wycieczki, zaplanowanej na 22 maja, liczyć będzie około 29 kilometrów (z czego 6 to drogi szutrowe). Początek o 13:00, uczestnicy wyruszą parkingu przy NETTO na ul. Chełmińskie Przedmieście. Meta przy świetlicy wiejskiej w Brąchnówku.

Zainteresowani udziałem powinni zapoznać się z regulaminem. Kartę zgłoszenia stanowiącą załącznik do regulaminu należy przesłać na adres: rekreacja2022@gmail.com  z dopiskiem w temacie poczty „ WYCIECZKA ROWEROWA” lub dostarczyć osobiście: Urząd Gminy Chełmża, ul. Wodna 2, 87-140 Chełmża. Biuro Obsługi Interesanta. Termin dostarczania zgłoszeń upływa 18 maja o 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.