Głosowanie na podwórko Nivea wciąż trwa. Dobrzejewice w czołówce [WIDEO]

Box2 Obrowo Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Trwa głosowanie internautów, od którego zależeć będzie, gdzie stanie nowoczesny plac zabaw Nivea o wartości 250 tys. zł. Do rywalizacji przystąpił Zespół Szkół w Dobrzejewicach i jeśli taka będzie wola głosujących, to właśnie na jego terenie stanie podwórko Nivea.

#RazemdlaObrowa to hasło, które przyświeca szczególnie w takich momentach. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, już niedługo w Dobrzejewicach stanąć może nowoczesny plac zabaw. Póki co gmina Obrowo stale utrzymuje się w czołówce uczestników, ale do sukcesu jeszcze długa droga, choć odzew jest ogromny. Na Dobrzejewice dziennie oddawanych jest od 500 do 800 głosów. Wyzwaniem jest także aktywnie działająca konkurencja – zgłosiło się również 160 innych miejscowości, które wystartowały w kategorii gmin liczących nie więcej niż 20 tys. mieszkańców. Podwórka staną tylko w pięciu, dlatego każdy oddany głos może mieć znaczenie dla końcowego rezultatu. W powiecie toruńskim, oprócz Dobrzejewic, do konkursu przystąpiły także Łubianka oraz Lipno.

REKLAMA

– Place zabaw czy siłownie są potrzebne i pełnią ważną rolę. Do konkursu przystąpiliśmy i staramy się o jak najlepszy wynik. Uruchomiliśmy wszystkich znajomych, zaangażowali się szkoła, dyrektor, nauczyciele, młodzież, całe rodziny. To spora grupa ludzi, którzy głosują i przypominają o głosowaniu – mówi wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński. – Warto oddawać swoje głosy na Dobrzejewice, zwłaszcza że mamy szansę na zwycięstwo. Plac zabaw będzie dla naszych dzieci i sprawi im oraz nam wszystkim wielką radość. Zachęcam, żebyśmy pamiętali o naszej małej ojczyźnie, bo to nasz dom. I potrzebujemy właśnie takich miejsc – dla naszych pociech, naszej młodzieży i dzieci.

Aby oddać głos na wybraną lokalizację, należy wejść na stronę internetową podworko.nivea.pl i zarejestrować się, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami. Oddać głos można, kiedy już wybierze się daną lokalizację – w tym przypadku Dobrzejewice. Z jednego adresu e-mail można wysłać jeden głos dziennie. Licznik głosów na stronie aktualizuje się po około 48 godzinach. W głosowaniu mogą brać udział dorośli, ale też młodzież w wieku od 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą jednak wysłać na adres mailowy kontakt@podworkonivea.pl skan lub czytelne zdjęcie pisemnego oświadczenia o zgodzie przedstawiciela ustawowego na udział w głosowaniu. Formularz oświadczenia znaleźć można w regulaminie konkursu dostępnym na stronie podworko.nivea.pl. Głosować można do 24 czerwca do godz. 14.59. 

– Cieszymy się, że tyle osób wspiera naszą inicjatywę – podkreśla Janusz Iwański, dyrektor Zespołu Szkół w Dobrzejewicach. – Społeczność szkolna już dziękuje wszystkim, którzy będą pracować dla tej akcji. Zależy nam, aby ona jednoczyła mieszkańców gminy Obrowo, ponieważ mamy świadomość, że wygrać w tym konkursie jest naprawdę trudno bez połączenia sił i środków całej gminy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *