Flisak Złotoria otwiera nabór do szkółki piłkarskiej

Box2 Lubicz Sport Wiadomości
fot. Flisak Złotoria

Seniorzy Flisaka Złotoria występują w kujawsko-pomorskiej grupie I klasy okręgowej. Pierwszą rundę rozgrywek drużyna zakończyła na 13. miejscu w tabeli z dorobkiem 17 punktów po 17 meczach. Teraz klub ze Złotorii otwiera nabór do szkółki piłkarskiej.

– Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu. W okresie zimowym trenujemy na hali sportowej w Zlotorii. Zapraszamy wszystkich, którzy: chcieliby spróbować swoich sił, a jeszcze nigdzie nie grali, mieli chęci, lecz przerwali trenowanie i chcą jeszcze raz spróbować i tych, którzy chcą po prostu zobaczyć, jak to wszystko wygląda w innym klubie – mówi prezes Flisaka Złotoria, Robert Chrobak.

REKLAMA

Zimą klub bierze udział w organizowanych turniejach, wiosną, latem i jesienią natomiast zawodnicy Flisaka trenują na naturalnej murawie i biorą udział w rozgrywkach KPZPN.

Drużyna ze Złotorii zaprasza dzieci w rocznikach 2007-2015. Rocznik 2007-08 trenuje pod okiem trenera Łukasza Wierzchowskiego. Rocznikiem 2010-11 zajmuje się trener Leszek Zalewski, a zawodnicy urodzeni w roku 2012 i wcześniej trenują pod okiem trenera Grzegora Adamskiego.

Osoby chcące dołączyć do klubu proszone są o kontakt z prezesem klubu, Robertem Chrobakiem. Nr tel.: 603 311 034.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.