Flisak Złotoria jedzie na mecz z wiceliderem

Box2 Powiat toruński Sport
fot. Flisak Złotoria

8 zwycięstw, 3 remisy i tylko jednak porażka – tak po 12 ligowych meczach wygląda bilans Unii Solec Kujawski, czyli drużyny, z którą w sobotę na wyjeździe zmierzy się Flisak Złotoria.

Piłkarze z Solca co prawda tracą 8 punktów do lidera z Warlubia, jednak mają o dwa mecze rozegrane mniej. Jeśli je wygrają, zmniejszą stratę do zaledwie dwóch punktów.

REKLAMA

Więcej remisów od drużyny z Solca Kujawskiego ma tylko Victoria Koronowo – 4. Zawodnicy ze Złotorii są natomiast bezkompromisowi. Albo wygrywają, czego dokonali pięciokrotnie, albo przegrywają, co zdarzyło się niestety aż 9 razy w tym sezonie.

Jedyną porażkę w tym sezonie zawodnicy Unii ponieśli na wyjeździe. U siebie wygrali 4 mecze i dwa zremisowali. Flisak lepiej radzi sobie na wyjeździe. Na boiskach rywali wygrywał już czterokrotnie.

Sobotni gospodarze są głodni gry, ponieważ ich ostatnie dwa mecze zostały odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego. Tutaj można upatrywać się szansy zawodników ze Złotorii – piłkarzom z Solca Kujawskiego brakuje rytmu meczowego.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Unia Solec Kujawski, jednak w piłce nożnej wszystko się może zdarzyć. Początek spotkania o godzinie 11:00.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *