Finiszują przygotowania w Punkcie Szczepień Powszechnych w Lubiczu Górnym

Box2 Lubicz Wiadomości

Przypominamy, że w powiecie toruńskim funkcjonować będą dwa Punkty Szczepień Powszechnych/Masowych. Jeden z nich będzie zlokalizowany w Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym, a drugi w hali sportowej w Chełmży. Szczepienia w Lubiczu Górnym ruszają w środę 28 kwietnia.

Punkt w lubickiej szkole obsługiwać będzie lecznica Citomed. Przygotowania do uruchomienia zbliżają się ku końcowi. Szczepienia będą wykonywane w Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym 6 dni w tygodniu (wtorek-piątek od 16.00 do 22.00 oraz sobota-niedziela od 9.00 do 19.00). Wejście do punktu zostało przygotowane od strony ul. Piaskowej. Osoby, przyjeżdżające na szczepienie będą mogły parkować na parkingu przed szkołą, na terenie szkoły (wjazd przy sali gimnastycznej) oraz na pl. Niepodległości. Punkt w zeszłym tygodniu pozytywnie przeszedł kontrolę NFZ, a szczepienia rozpoczną się w nim w środę 28 kwietnia.

REKLAMA

Na szczepienia w Lubiczu rejestrować można się przez infolinię 989 lub przez stronę pacjent.gov.pl. Należy mieć ze sobą wypełniony kwestionariusz wstępnego wywiadu. Warto też zabrać ze sobą własny długopis i ubrać się w luźny strój, aby nie przedłużać procedury szczepienia i ograniczyć tworzenie się kolejek.

Fot. Urząd Gminy Lubicz

Tagged

1 thought on “Finiszują przygotowania w Punkcie Szczepień Powszechnych w Lubiczu Górnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.