Finaliści MasterChef Junior z tytułem Dziecięcej Twarzy Regionu Kujawsko-Pomorskiego

Box1 Samorząd Województwa Wiadomości Województwo
Spotkanie marszałka z laureatką i finalistą MasterChef Junior, fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Kazik Józefowicz ze Starego Torunia i Jagoda Łaganowska z Sosnówca (pow. inowrocławski) zasłynęli jako finaliści 6. edycji Master Chef Junior. Ostatecznie rywalizację wygrała mieszkanka Sosnówca, ale wczoraj, w Dzień Dziecka, oboje mieli powody do radości. Marszałek województwa Piotr Całbecki wręczył im tytuły Dziecięcej Twarzy Regionu Kujawsko-Pomorskiego.

– Z okazji święta wszystkich dzieci życzę wam radości i uśmiechu na twarzy oraz wsparcia i miłości od najbliższych. Życzę również, żebyście na swojej drodze spotykali jedynie życzliwych i pomocnych ludzi. Spełniajcie swoje marzenia, rozwijajcie talenty i pasje, a my, rodzice, wspierajmy nasze pociechy i pozwólmy rozwinąć im skrzydła – mówił podczas spotkania marszałek Piotr Całbecki.

REKLAMA

W programie biorą udział dzieci od 8 do 13 roku życia. Ich umiejętności ocenia jury w składzie Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. Jagoda Łaganowska wygrała program. Jedenastolatka zaskarbiła sobie sera jury, podobnie jak dziewięcioletni Kazik Józefowicz, który marzy o prowadzeniu włoskiej restauracji. Oboje mogą teraz pochwalić się tytułem Dziecięcej Twarzy Regionu Kujawsko-Pomorskiego.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *