Dzień dziecka w Chełmży pod znakiem ekologii

Box2 Chełmża Kultura Wiadomości
fot. Pixabay.com

Z okazji Dnia Dziecka w Chełmży odbędzie się festyn ekologiczny “Bądź Eko, segreguj odpady”. Imprezę dla najmłodszych zaplanowano 31 maja (piątek) w godz. 10-15 na chełmżynskim Rynku.

Przyjemne z pożytecznym – taki będzie tegoroczny Dzień Dziecka w Chełmży. Z tej okazji burmistrz Chełmży Jerzy Czerwiński i Chełmżyński Ośrodek Kultury przygotowali dla dzieci festyn ekologiczny pod hasłem “Bądź Eko, segreguj odpady”.

REKLAMA

“Festyn z okazji Dnia Dziecka to okazja do kształtowania pozytywnych nawyków w postępowaniu z odpadami wśród najmłodszych mieszkańców Chełmży” – informuje Urząd Miasta Chełmży.

Impreza odbędzie się 31 maja w godz. 10-15 na chełmżyńskim Rynku. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji: dmuchaną zjeżdżalnię i zamek, malowanie twarzy, watę cukrową, liczne gry, konkursy i zabawy ruchowe dotyczące segregacji odpadów. Festyn poprowadzi Michał Składanowski z grupy AktShow z Chełmży.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *