Dwóch mężczyzn zatruło się spalinami. Remontowali mieszkanie. Oświetlali je agregatem…

112 Box2 Województwo
fot. Adam Zakrzewski

Wczoraj w Woli Skarbkowej (powiat radziejowski) 75- i 62-latek prawdopodobnie zatruli się spalinami z agregatu prądotwórczego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził ich zgon.

Dyżurny radziejowskiej policji w niedzielę ok. godz. 19.15 otrzymał zgłoszenie o zaczadzeniu się dwóch osób w Woli Skarbkowej (powiat radziejowski, gmina Osięciny).

REKLAMA

– Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że dwóch mężczyzn w wieku 75 i 62 lata remontowało mieszkanie – relacjonuje Marcin Krasucki, oficer prasowy radziejowskiej policji. – Do oświetlenia wnętrza, wykorzystywali spalinowy agregat prądotwórczy, który był wstawiony w pomieszczeniu, gdzie pracowali.

Lekarz, który dotarł na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon obu mężczyzn. Obaj prawdopodobnie zatruli się spalinami z agregatu prądotwórczego. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają radziejowscy policjanci.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *