Duet trenerów poprowadzi Chełminiankę Chełmno

Box2 Sport Wiadomości
fot. Pixabay

Nieczęsto zdarza się, by zespół piłkarski prowadziło dwóch trenerów równorzędnych, bez podziału na trenera i asystenta lub drugiego trenera. Taka sytuacja będzie jednak miała miejsce w Chełminiance Chełmno.

Z końcem roku funkcję trenera Chełminianki przestał pełnić Patryk Zarosa.

REKLAMA

– Patryk dał się poznać jako bardzo dobry fachowiec – pracował w “Chełminiance” dwa i pół roku. Wcześniej był trenerem m.in. Zawiszy Bydgoszcz, “Sportisu” Łochowo, “Pomorzanina” Serock. Jego wkład w rozwój chełmińskiego futbolu był bardzo znaczący. Patryk bardzo dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiłeś – czytamy na facebookowej stronie klubu z Chełmna.

Teraz drużynę występującą w kujawsko-pomorskiej grupie IV ligi poprowadzi duet Rafał Baranowski – Adam Szulc.

Pierwszy z nich prowadził Chełminiankę, zanim objął ją opuszczający stanowisko Patryk Zarosa. Adam Szulc natomiast prowadził wcześniej drużynę Wojownika Wabcz.

– Zmiana na stanowisku trenerów została dokonana odpowiednio wcześnie po to, aby nowi szkoleniowcy mieli czas na ewentualne zmiany. Po rundzie jesiennej Chełminianka w tabeli IV ligi jest czternasta z 16 punktami (od strefy spadkowej dzielą ją raptem 3 punkty), ale “Chełminianka” wiele razy w przeszłości wychodziła z gorszych opresji. Kolejną nowością w klubie jest powołanie osoby odpowiadającej za szkolenie młodzieży na Stanowisko Koordynatora d/s Młodzieżowych. Został nim Wojciech Janicki, który dał się poznać jako pasjonat lokalnej piłki młodzieżowej i zapowiada wykonanie “olbrzymiej” pracy na rzecz szkolenia dzieci i młodzieży w KS “Chełminianka” Chełmno – czytamy na stronie klubu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *