Dobry początek sezonu piłkarzy z Obrowa

Box2 Obrowo Sport Wiadomości
fot. Impact Obrowo

Zaczęły się rozgrywki w piłkarskiej lidze B szóstek. Występuje w nich drużyna Impact Obrowo, która po pierwszych dwóch kolejkach ma komplet punktów.

Pierwsze spotkanie odbyło się 15 sierpnia, w nim Impact pokonał drużynę EM3Dach 5:4. Początek meczu nie wskazywał na wygraną obrowian, po dwóch prostych błędach rywale prowadzili w 13 minucie już 2:0. Jednak reakcję nie trzeba było długo czekać i na bramki przeciwników Impact odpowiedział czterema trafieniami. Do bramki trafiali kolejno Filip Ciechanowski (dwa razy), Patryk Wrześniewski i Patryk Ostrowski. Rywale zdołali odrobić straty, w czym wydatnie pomógł Darek Owczarek podając za lekko piłkę do bramkarza. Mocny strzał do pustej bramki i na minutę przed końcem na boisku zrobiło się bardzo nerwowo. Wynik meczu ustalił w ostatniej minucie Antoni Motyka.

REKLAMA

Drugi mecz sześć dni później Impact rozgrywał z RKS Huwdu, to spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla obrowian. Przez większość czasu to oni kontrolowali grę. W 5. i 14. minucie gole dla Impactu strzelił wybrany później najbardziej wartościowym piłkarzem spotkania Patryk Wrześniewski, w 27. minucie meczu zobaczyliśmy tiki-takę w wykonaniu Bernardo Vasconcelosa (były piłkarz Zawiszy Bydgoszcz grający gościnnie, zakończył już karierę, za jego czasów Zawisza zdobył Puchar Polski) i kapitana Impactu Michała Myszkowskiego, siatka założona rywalowi i mocny strzał przy słupku, zrobiło się 3:0 i taki wynik przez dłuższy czas się utrzymywał. W 35. minucie Mateusz Ruszkowski popełnił dość prosty błąd techniczny i rywale wyszli sam na sam z bramkarzem, kończąc akcję golem. Na to trafienie odpowiedział Dawid Cieszinski, a w 42. minucie ostatnią bramkę zdobyli rywale.

W jednej z akcji ofensywnych rywal dość agresywnie zaatakował barkiem Przemysława Dybka, co skończyło się nieprzyjemnym urazem kolana. Po zniesieniu zawodnika z boiska na noszach można być pewnym, że czeka go kilka miesięcy przerwy od gry.

Następny mecz Impact Obrowo rozegra 29 sierpnia o 14:00 z drużyną Ragazzi Toruń. Odbędzie się ono na orliku przy ul. Wojska Polskiego w Toruniu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *