Dni Unisławia 2021. Co będzie się działo?

Box2 Wiadomości
Jednym z organizatorów wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu.

Tegoroczne Dni Unisławia zaplanowane zostały na weekend 26-27 czerwca. Gwiazdami wydarzenia będą Gosia Andrzejewicz, zespół Daj To Głośniej i kabaret „Koń Polski”. Organizatorzy zapewniają, że wszystko zostanie przygotowane zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

Dni Unisławia 2021 odbędą się w dniach 26-27 czerwca (sobota-niedziela). W sobotę wójt Jakub Danielewicz spotka się z podopiecznymi Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Unisław, a oficjalna inauguracja imprezy przewidziana jest na godz. 15.00 w unisławskim parku. Najmłodsi mogą liczyć na gry i zabawy oraz szaleństwo w lunaparku, a smakosze znajdą coś dla siebie w strefie food-trucków. Przygotowane zostaną także stoiska informacyjne, dotyczące programu “Czyste Powietrze” oraz Narodowego Spisu Powszechnego. Po południu zaplanowano koncerty. O 17.30 na scenie pojawi się Gosia Andrzejewicz, a o 19.00 “Daj To Głośniej”. O 20.30 wystąpi kabaret Koń Polski. Potem, do 2.00 w nocy, o oprawę muzyczną zabawy tanecznej zadba Dj Kaszub.

REKLAMA

Z kolei w niedzielę odbędzie się koncert muzyki chrześcijańskiej. W kaplicy parafialnej w Unisławiu o godz. 17.00 zaśpiewa Joanna Mews-Anuszkiewicz.

Materiał: Urząd Gminy Unisław

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *