Dni Chełmży. Wędkarze powalczą o Puchar Burmistrza

Box2 Chełmża Sport
fot. ilustracyjne/Pixabay

17 lipca w ramach obchodów Dni Chełmży odbędą się kolejne Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Chełmży. Uczestnicy zapisywać się mogą do 15 lipca.

Wędkarze zbiorą się o godz. 5:30 w Tumskiej Przystani, by o godz. 6:00 rozpocząć rywalizację o Puchar Burmistrza. Zawody odbędą się w dwóch kategoriach równocześnie : spinning z łodzi drużynowo oraz spławik z łodzi drużynowo. Zawodnicy jeszcze przed zawodami muszą zadeklarować w jakiej kategorii występują.

REKLAMA

Udział w zawodach mogą wziąć jedynie osoby zrzeszone w Polskim Związku Wędkarskim, posiadający aktualnie wykupioną składkę na połów ryb w 2021 roku. Informacje na temat regulaminu zawodów można uzyskać w Urzędzie Miasta Chełmży lub na jego stronie internetowej.

Tagged

1 thought on “Dni Chełmży. Wędkarze powalczą o Puchar Burmistrza

  1. Cześć panowie jestem chętna na spotkanko z miłym dyskretnym panem. Wiek nie gra roli, liczy sie dobre towarzystwo. Na studiach miałam tyle nauki że nie było czasu gdzieś wyjść a jednak trzeba się zabawić trochę w wakacje. Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *