DJ pochodzący z gminy Zławieś Wielka Mistrzem Polski DJ-ów

Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
fot. nadesłane

Patryk Stachowski, znany pod pseudonimem SPLT to DJ i producent muzyczny pochodzący z miejscowości Zarośle Cienkie w gminie Zławieś Wielka.

Mieszkający obecnie w Holandii DJ zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski DJ-ów Clubsound DJ’s Cup 2020.

REKLAMA

– Kompletnie nie spodziewałem się wygranej. W finale był bardzo wysoki poziom a moi koledzy po fachu, którzy dostali się razem ze mną do finału, przygotowali się świetnie pod względem technicznym oraz wyselekcjonowania repertuaru. Nie uważam się za mistrza, tylko za zwykłego, skromnego chłopaka – powiedział Patryk Stachowski.

Swój występ na tych mistrzostwach SPLT zadedykował swojemu niedawno zmarłemu koledze, Hubertowi “HUBIVIP” Lejpamerowi.

Jak wyglądały mistrzostwa?

– Zasady turnieju półfinałowego były takie same, jak w roku 2019. Przed jury, w którego skład wchodzili DJe, producenci, rezydenci klubów, organizatorzy imprez, ubiegłoroczny Mistrz Polski DJów oraz przedstawiciel mediów w postaci naszego redaktora naczelnego, wystąpiło 30 wyłonionych w drodze eliminacji DJów. Mieli oni za zadanie z wylosowanych zestawów utworów przygotować dziesięciominutowy set – czytamy na stronie shiningbeats.pl.

Zawody odbyły się w klubie Explosion przy ulicy Wał Miedzeszyński 646 w Warszawie.

Trójka najlepszych DJ-ów w finale prezentowała swoje 20-minutowe występy podczas specjalnej transmisji na żywo w mediach społecznościowych.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *