Dachowanie w Wytrębowicach. Przy kapliczce

112 Box2 Łysomice Powiat toruński

W czwartek ok. godz. 17 w Wytrębowicach (gmina Łysomice) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedno z aut dachowało.

O tym zdarzeniu poinformowała nas jedna z Czytelniczek. “Czy macie jakieś informacje na temat wczorajszego wypadku w miejscowości Wytrębowice pod Toruniem? Podobno wypadek śmiertelny” – napisała w wiadomości do naszej redakcji.

REKLAMA

Sprawdziliśmy ten sygnał. Faktycznie, w czwartek ok. godz. 17.10 doszło do zdarzenia drogowego w Wytrębowicach (gmina Łysomice). Na głównej drodze w tej miejscowości – przy kapliczce – zderzyły się dwa auta osobowe. Jedno z nich dachowało.

– W tym zdarzeniu udział brały dwa pojazdy – mówi Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Skończyło się na sporządzeniu wniosku do sądu. Nic nikomu poważnego się nie stało.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *