Czołowe zderzenie w Głogowie. Osobówka kontra ciężarówka

112 Box2 Lubicz Obrowo Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W niedzielę ok. godz. 21.15 na drodze krajowej nr 10 w Głogowie (gmina Obrowo) doszło do czołowego zderzenia ciężarowej scanii i osobowego vw polo. Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu trafiła do szpitala.

O tym zdarzeniu poinformowali strażacy z OSP Dobrzejewice, którzy wyjechali do akcji ratunkowej o godz. 21.15. Do czołowego zderzenia obu pojazdów – ciężarowej scanii i osobowego vw polo – doszło na drodze krajowej nr 10 w Głogowie (ul. Warszawska), w pobliżu stacji paliw.

REKLAMA

“Jedna osoba poszkodowana i zabrana przez pogotowie do szpitala” – informowali na Facebooku strażacy z OSP Dobrzejewice. Na miejscu zdarzenia oprócz straży pożarnej było też pogotowie ratunkowe, policja i pomoc drogowa.

– Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówi Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – Sprawcą kolizji był kierowca vw polo. Został ukarany mandatem karnym.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *