Czołowe zderzenie w Czarnowie. Jest relacja policji [ZDJĘCIA]

112 Box2 Zławieś Wielka
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Dziś ok. godz. 8.30 doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych w Czarnowie (gmina Zławieś Wielka). Uczestnicy wypadku – dwoje dorosłych i dwoje dzieci – trafiło do szpitali w Toruniu i Bydgoszczy.

Do wypadku doszło ok. godz. 8.30 w Czarnowie (gmina Zławieś Wielka) na drodze krajowej nr 80 między Toruniem a Bydgoszczą.

REKLAMA

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca skody octavii jadący od strony Bydgoszczy w kierunku Torunia podjął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – W tym momencie doszło do czołowego zderzenia z skody octavii z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem marki Opel Astra.

Zaraz po zdarzeniu kierująca oplem wraz z dwójką dzieci trafiła do szpitali w Bydgoszczy, zaś kierowca skody został zabrany przez pogotowie do jednego ze szpitali w Toruniu.

Policjanci w tym miejscu kierowali ruchem wahadłowo, a utrudnienia trwały kilka godzin. Teraz okoliczności tego wypadku wyjaśniać policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.