Czas do przedszkola! W gminie Czernikowo rusza nabór uzupełniający

Box2 Czernikowo
Fot. Pixabay

Za niecały miesiąc w gminie Czernikowo rozpocznie się rekrutacja na wolne miejsca w Przedszkolu Publicznym oraz oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych. Zgodnie z harmonogramem zapisy ruszą 5 marca.

W rekrutacji udziału nie biorą dzieci, które kontynuują wychowanie przedszkolne. Ich rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego we właściwej dla nich placówce, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego. Można dokonać tego od 26 lutego do 4 marca.

REKLAMA

Dzieci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do Przedszkola Publicznego w Czernikowie lub do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie gminy Czernikowo (po raz pierwszy uczestniczący w postępowaniu rekrutacyjnym) powinni złożyć dokumenty w terminie od 05.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

Harmonogram naboru oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie gminy czernikowo – www.czernikowo.pl oraz w Urzędzie Gminy Czernikowo, w Zespole Obsługi Szkół, pok. 23 lub pod nr tel. 54-287-50-01 wew. 47.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *