Culmen Chełmno bez awansu. Trzecie miejsce siatkarek w turnieju półfinałowym

Box2 Sport Wiadomości
fot. Pixabay

W miniony weekend w Chełmnie odbywał się turniej półfinałowy o wejście do II ligi kobiet. Siatkarki z Chełmna zajęły w nim trzecie miejsce.

Turniej odbywał się w dniach 9-11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Szkolnej w Chełmnie. Pisaliśmy o tym tutaj:

REKLAMA

W pierwszym, piątkowym meczu, chełmnianki uległy zespołowi AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański 0:3. Drugie spotkanie zakończyło się po myśli siatkarek z Chełmna, które pokonały UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:2. W niedzielnym spotkaniu zawodniczki Culmenu mierzyły się z drużyną GLKS Barycz Janków Przygodzki, która wygrała wszystkie trzy mecze i zajęła pierwsze miejsce w tym turnieju. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną tej drużyny 3:0.

– Niestety w tym roku nie udało się awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. To nie oznacza końca naszych starań i walki. To dopiero początek… Mając najmłodszy zespół w stawce półfinalistów, pokazaliśmy, że potrafimy, że siatkówkę mamy we krwi i nigdy się nie poddajemy – czytamy na facebookowej stronie klubu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *