Co wiecie o powiecie? – konkurs na Facebooku

Box2 Powiat toruński Wiadomości

Jutro obchodzimy Dzień Samorządu Lokalnego, przypada on w rocznicę pierwszych w pełni demokratycznych wyborów do rad gmin i miast (27 maja 1990). Z tej okazji powiat toruński zaprasza do udziału w internetowym konkursie “Co wiecie o powiecie?”.

Będzie on prowadzony na facebookowym profilu powiatu (https://www.facebook.com/PowiatTorunski). Od jutra, przez 7 dni, do 2 czerwca, w samo południe pojawiać się będzie zadanie konkursowe. Może to być krzyżówka, rozpoznanie miejsca lub wydarzenia z fotografii albo inne formy pytań. Należy na nie odpowiedzieć do północy danego dnia. Udzielić można tylko jednej odpowiedzi (nie wolno jej poprawiać) na daną zagadkę.

REKLAMA

Po tygodniu zostanie wyłoniona trójka zwycięzców, która udzieliła najwięcej poprawnych odpowiedzi. Wybierze ją komisja konkursowa, weźmie ona pod uwagę liczbę premiowanych miejsc zajętych pod poszczególnymi postami z zadaniami oraz czas udzielenia odpowiedzi na zadanie konkursowe.

Do wygrania bony podarunkowe o wartości 500, 300 i 200 złotych. Organizatorzy mogą przyznać także nagrody dodatkowe. Udział mogą wziąć wszyscy mieszkańcy powiatu posiadający konta na Facebooku.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *