Co robił Radosław Sikorski w Chełmży? [ZDJĘCIA]

Box2 Chełmża Fotogalerie Wiadomości
fot. Urząd Miasta Chełmży

Radosław Sikorski, były marszałek Sejmu i były minister spraw zagranicznych gościł w ubiegłym tygodniu w Chełmży. Promował swoją książkę “Polska może być lepsza”.

Spotkanie z Radosławem Sikorskim odbyło się w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury. Były marszałek Sejmu i były minister spraw wewnętrznych promował swoją ostatnią książkę “Polska może być lepsza”, w której opisał swoje doświadczenia w polityce zagranicznej.

REKLAMA

Chełmżyńskie spotkanie nie było przypadkowe. Radosław Sikorski szykuje się do powrotu do polityki. Jest “jedynką” w Kujawsko-Pomorskiem na liście Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego.

Po spotkaniu i odpowiedzi na kilka pytań, które padły z sali, Sikorski podpisywał swoje książki. Na wydarzeniu obecny był wiceburmistrz Chełmży Marek Kuffel, który podziękował byłemu marszałkowi Sejmu za spotkanie i podarował akwafortę z wizerunkiem naszego miasta.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *