Chełmża i okolice. W weekend będą utrudnienia w ruchu

Box2 Chełmża
fot. Łukasz Piecyk

W dniach 14-15 sierpnia w Chełmży odbywać się będą zawody triatlonowe. Z tej okazji w mieście i okolicy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Warto wziąć je pod uwagę, planując w tym czasie podróż. Jakie będą ograniczenia?

W sobotę 14 sierpnia od godz. 16:00 obowiązywał będzie zakaz parkowania przy ul. Kościuszki, Tumskiej, Chełmińskiej i Chełmińskie Przedmieście w Chełmży. Zakaz potrwa do niedzieli do godz. 16:30. Ponadto, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zakazem parkowania objęty będzie też Rynek miasta. Warto wcześniej zabrać stamtąd swoje samochody, bowiem jeśli je tam zostawimy – zostaną usunięte na koszt właściciela.

REKLAMA

W niedzielę 15 sierpnia utrudnienia dotkną także podchełmżyńskie miejscowości. Między 8:30 a 14:00 wyłączona z ruchu będzie w całości droga powiatowa od skrzyżowania ul. Chełmińskie Przedmieście aż do Drzonowa, przez Skąpe, Dubielno i Drzonówko. Dodatkowo, w Chełmży nieczynne będą ul. Tumska i Trakt. Na czas przejazdu zawodników czasowo wstrzymany zostanie ruch także na ul. Chełmińskiej i Chełmińskie Przedmieście.

W niedzielę w godz. 10:00 – 15:30 całkowicie wyłączone z ruchu będą także ul. Kopernika, Sądowa i Kościuszki, a także ulice do nich prostopadłe i równoległe.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *