Chełmża: Aresztowano czterech mężczyzn, którzy więzili 21-latka

112 Box2 Wiadomości
Fot. nadesłane

Komenda Miejska Policji w Toruniu poinformowała, że sąd na wniosek prokuratora aresztował na najbliższe trzy miesiące czterech mężczyzn z Chełmży. Śledczy zarzucili im pozbawienie wolności człowieka ze szczególnym udręczeniem. Teraz grozi im do 12 lat więzienia.

Przypominamy, że do zdarzenia doszło w sobotę 20 lutego. Wszystko zaczęło się od znajomości internetowej pomiędzy 21-latkiem z powiatu puckiego, a 25-latkiem z Chełmży. Mężczyzna znad morza postanowił przyjechać do podtoruńskiej miejscowości. Tam dokonano na nim rozboju, próbowano zmusić do wzięcia pożyczki, a gdy odmówił – przez trzy dni więziono go w chełmżyńskim mieszkaniu.

REKLAMA

Czterech zatrzymanych z Chełmży w piątek 26 lutego zostało doprowadzonych do toruńskiego sądu. Śledczy zarzucili m.in. pozbawienie wolności człowieka ze szczególnym udręczeniem. Sąd zdecydował, że wszyscy czterej mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za dokonane czyny grozi im od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

Tagged

1 thought on “Chełmża: Aresztowano czterech mężczyzn, którzy więzili 21-latka

  1. Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek program tutaj zawinił,nie bronię rządu bo dla takich bydlakow kara powinna być surowa,w co wątpię.Jednak obrażanie ludzi którzy korzystają z programów dla dobra dzieci,rodziny….jest bardzo nie na miejscu.
    Mam syna ktory wraz z żoną pracuje ciężko mając dziecko.Dzieki 500+ stać go na opiekę dla maluszka w czasie gdy są w pracy.To świetna pomoc.Potrzeba tylko wiecej kontroli.Tak uważam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *