Chełmno. Wystaw śmieci na czas

Box2 Wiadomości

Mieszkańcy Chełmna mogą już korzystać z bezpłatnej aplikacji „Kiedy śmieci”. Mogą dzięki niej być na bieżąco z harmonogramem odbioru śmieci. Dostaną powiadomienie, kiedy wystawiać kosze na poszczególne frakcje odpadów.

Aplikacja „Kiedy śmieci” jest darmowa i anonimowa. Nie wymaga przekazywania żadnych danych, poza wskazaniem województwa, powiatu, miasta i ulicy. 

REKLAMA

– Pobranie uruchomionej przez nas aplikacji umożliwia szybki i łatwy dostęp do harmonogramu odbioru odpadów, w tym odpadów wielkogabarytowych, z konkretnych ulic miasta, dostęp do aktualnych komunikatów oraz daje możliwość ustawienia automatycznych powiadomień, które będą przypominać o zbliżających się terminach odbioru poszczególnych frakcji. Jest przydatna zwłaszcza dla mieszkańców, którzy są zobowiązani do wystawiania pojemników lub worków przed posesję, a także dla wszystkich mieszkańców w przypadku odpadów wielkogabarytowych, kiedy wszyscy jesteśmy zobowiązani wystawiać rzeczy – tłumaczy Piotr Murawski, wiceburmistrz Chełmna.

Aplikację można pobrać ze strony: www.kiedysmieci.info. 

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *