Chełminianka nie może się przełamać

Powiat chełmiński Sport Wiadomości
fot. Pixabay.com

Ostatnie ligowe zwycięstwo piłkarze Chełminianki Chełmno odnieśli 3 października, kiedy to pokonali u siebie najsłabszą drużynę w tabeli, KS Brzoza 3:2. Od tamtego czasu zawodnicy z Chełmna nie zaznali smaku zwycięstwa.

10 października piłkarze z Chełmna udali się na wyjazdowy mecz do Rypina. Tam miejscowy Lech okazał się lepszy i wygrał 2:1.

REKLAMA

Wtedy zawodnicy Chełminianki wiedzieli, że będzie bardzo trudno o to, by szybko się zrehabilitować, ponieważ w następnej kolejce czekał ich niezwykle ciężki wyjazd do Włocławka na mecz z Włocłavią. Niespodzianki nie było. Znajdująca się w czubie tabeli Włocłavia bez większego problemu pokonała Chełminiankę 3:0.

W 13. kolejce przyszła pora na pauzę, co oznaczało brak okazji na odniesienie piątego ligowego zwycięstwa.

W sobotę 13 października wielu fanów Chełminianki wierzyło, że ten dzień będzie dniem długo wyczekiwanego przełamania. Zawodnicy z Chełmna udali się na wyjazdowe starcie ze Spartą Brodnica. Gospodarze jednak nie byli zbyt gościnni i w meczu, który rozpoczął się o godzinie 11:00, wygrali 3:1.

Zawodnicy Chełminianki liczyli na przełamanie w zaplanowanym na 7 listopada domowym meczu z Cuiavią Inowrocław. Spotkanie to zostało jednak przełożone na wniosek Chełminianki właśnie z powodu zagrożenia epidemiologicznego. Nowym terminem jest środa 11 listopada.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *