Chcesz zostać właścicielem klubu piłkarskiego? To możliwe!

Box2 Sport
Fot. Pixabay

Inicjatywa Football Project Club wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu fanów polskiej piłki. Pomysł zakłada stworzenie klubu piłkarskiego, który miałby realne szanse w starciach z europejskimi potęgami. Wszystko za sprawą kibiców, którzy mieliby decydować o zarządzaniu klubem.

Plany rywalizacji na europejskich stadionach są ambitne, jednak nie to jest najbardziej niezwykłe. To, co ma wyróżniać klub, to sposób jego zarządzania. Autorzy projektu zapraszają do współpracy każdego zapalonego fana piłki nożnej. Częścią inicjatywy może zostać każdy. Organizatorzy zbierają grupę ludzi, która byłaby gotowa poprowadzić swój własny klub. Jak piszą na swojej stronie internetowej, zbierają ludzi z całego świata, którzy wspólnie wykupią i poprowadzą jeden z polskich klubów piłkarskich. Poszukują aż 25 tys. osób, z których każda będzie miała realny wpływ na zarządzanie klubem. Jak to możliwe? Z pomocą przyjdzie technologia. Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć projekt, będzie miał możliwość brania udziału w internetowych głosowaniach.

REKLAMA

Składka członkowska ma wynosić zaledwie 39,99 zł miesięcznie. Przy 25 tys. wspierających osób, pozwoli to stworzyć solidny, jak na polskie warunki, budżet. Projekt ma być rewolucyjny, nie tylko jako konkurujący z ogólnopolskimi markami piłkarskimi, ale także jako na stałe goszczący w europejskich pucharach. Jego pomysłodawcy wierzą w potencjał, wiedzę, zapał i intuicję kibiców-zarządców. 

W inicjatywie bierze udział drużyna Flisaka Złotorii. Grający w lidze okręgowej zespół zaangażował się w pomysł stworzenia drużyny zarządzanej przez fanów. Do akcji dołączyła także znana modelka i celebrytka, Paula Marciniak, która, dzięki zamiłowaniu do sportu, zdecydowała się wesprzeć projekt. Będzie ona rzucać wyzwania zespołowi Flisaka, który już przyjął pierwsze z nich.

Projekt jest jeszcze w początkowej fazie. Czy uda się zebrać 25 tys. chętnych? Ważna jest tutaj promocja inicjatywy, aby usłyszało o niej jak najwięcej sympatyków futbolu. Rozgłosu przedsięwzięciu może nadać zaangażowanie ze strony Pauli Marciniak oraz Flisaka Złotoria. Jeśli wszystko potoczy się według planów, możemy być świadkami prawdziwej piłkarskiej rewolucji. Więcej informacji na stronie www.footballproject.club oraz na profilach w mediach społecznościowych Flisaka (https://www.facebook.com/pg/FlisakZlotoria) i Pauli Marciniak (www.instagram.com/paula_marciniak).

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *